Stephen Kingovy fóbie

26. prosince 2012 v 21:33 | LovingFan |  Zajímavosti, fotky
Prý ho děsí všechno na světě..
Nepochybuji, jelikož kdo jiný by dokázal tak dokonale popsat okamžiky hrůzy a děsu.
I z nejnevinnějšího stvoření udělat hororové monstrum.

Již několikrát prohlásil, že se bojí klasických věcí jako jsou : hadi, pavouci, tma, krysy, slizké věci, psychoterapie, znetvoření,uzavřené prostory, smrt, neschopnost psát, létající cokoliv, ... Je toho mnohem víc, ale slabinou je strach z třináctky - triskaidekafobie.
Pokud zrovna píše, nepřestane psát dokud nepřeskočí stránku 13 nebo její další násobky.
Překračuje třináctý schod na zadním schodišti do svého domu..Když čte nezastavuje se na stránkách 94, 193, 382 - jejich součet dává dohromady 13...

Strachu se zbavuje pomocí knih ( to je jasný.. -_-" :D ) , popisuje svůj strach a v knize ho poráží..Takže v realitě si může alespoň od jednoho oddechnout.. :D Píše co nejrychleji, protože říká, že když pero přestane psát nebo zčerná obrazovka monitoru, vrátí se strach zpět, aby mu zasadil úder..
 
Má také strach z létání..S Dennisem Millerem hovořili na stejné téma v bývalé talkshow..Skoro se shodli, že vyděšenost účastníků letu udržuje letadlo ve vzduchu.
"Je to záležitost psychiky a každý, kdo má alespoň půlku mozku, ví, že se letadlo samo ve vzduchu neudrží.Máte tři nebo čtyři jedince, kteří jsou absolutně vystrašení.My to letadlo držíme ve vzduchu.Let, kterého byste se měli bát, je ten, kde se nikdo nebojí létat.Taková letadla havarují.V tomhle mi věřte."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama